business meetingsmaller 0

Юридична компанія НТС Консалтинг почала свою діяльність на ринку юридичних послуг України в 2006 році і за час свого існування встигла заслужити репутацію надійного партнера.

Нашою основною спеціалізацією є надання юридичних послуг бізнесу. В основі нашої роботи лежить комплексний підхід: супровід клієнтів на всіх етапах становлення їх бізнесу, починаючи від реєстрації фірми і закінчуючи її постійним юридичним обслуговуванням.

Клієнти НТС Консалтинг завжди можуть розраховувати на професійний підхід і комплексність у вирішенні їх проблем. Наш досвід дозволяє гарантувати позитивний результат навіть в найскладніших ситуаціях.
детальніше +

Спрощення реєстрації нерухомості

Як повідомив міністр юстиції Павло Петренко, тепер для реєстрації квартири досить звернутися в модельний офіс з паспортом і договором купівлі-продажу. 

Успішно оскаржили анулювання ліцензії на туроператорську діяльність

У травні 2016 р до нас звернулася компанія-туроператор, яка отримала поштою наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про анулювання їхньої ліцензії на право здійснення туроператорської діяльності.

За роки роботи (з 2006 р.) наша команда придбала цінний практичний досвід у вирішенні різних завдань. Це дозволяє нам надавати юридичні послуги на належному рівні і робити те, що не під силу іншим.

У своїй роботі ми використовуємо командний підхід. Це означає, що над вирішенням Вашої проблеми буде працювати команда професіоналів, кожен з яких має унікальний досвід і знання в своїй сфері. 

Великий практичний досвід наших фахівців дозволяє гарантувати своєчасне і швидке надання юридичних послуг клієнтам.

Ми індивідуально підходимо до справи кожного нашого клієнта. Високий рівень особистої залученості в проекти клієнтів - один з основних принципів нашої роботи.

Не обіцяємо нереальних термінів. Не беремося за те, що не зможемо зробити. Для нас репутація і задоволені клієнти важливіше сьогочасної вигоди.

Гарантуємо захист і збереження переданої нам конфіденційної інформації і довірених документів.

Гарантуємо повне повернення коштів, у разі, якщо обіцяний клієнту результат не був досягнутий з нашої вини.

НАШІ КЛІЄНТИ

Контакти

вул. Пирогова,  буд. 8,  оф. 2,  
м. Київ,  01030

+38(044) 223-45-81
+38(098) 378-11-78
+38(066) 354-26-36

+38(044) 272-55-32
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
1000 символів ліворуч